BM Kobylin Sp. z o.o.

BM Kobylin Sp. z o.o.

BM Kobylin Sp. z o.o.

Działając na polskim rynku od roku 2006, firma BM Kobylin Sp. z o.o. troszczy się o to, by jak najlepiej dopasować swoją ofertę do potrzeb Klientów.
W pierwszych latach naszej działalności koncentrowaliśmy się na handlu węglem kamiennym oraz na skupie żywca wołowego. W tym okresie zbudowaliśmy sieć sprzedaży detalicznej węgla kamiennego w szerokim asortymencie, opartej na umowach franczyzy z wybranymi punktami sprzedaży opału. W chwili obecnej w sieci funkcjonuje 150 składów węgla usytuowanych w zachodniej części kraju, w tym 15 składów będących własnością Spółki.
Rok 2012 przyniósł reorientację działalności naszej firmy, ukierunkowującą na rozwój segmentu agrobiznesu. Skupiliśmy się na rozwoju przemysłowego tuczu wieprzowego, hodowli bydła opasowego oraz na obrocie płodami rolnymi. Prowadzimy kontraktowy skup kukurydzy na potrzeby własne oraz pod obrót handlowy. Posiadamy własne suszarnie, które gwarantują nam samowystarczalność i wysoką jakość. W roku 2013 uruchomiliśmy program zakupu kukurydzy „od siewu po zbiór”, polegający na wyposażeniu rolników w materiał siewny, nawozy oraz środki ochrony roślin, w zamian kontraktując uzyskane plony.
Z niezwykłą dbałością profilujemy naszą ofertę, by w pełni usatysfakcjonować Klientów, oddając im do dyspozycji najwyższej jakości produkty i usługi. Priorytetem prowadzonej działalności jest ciągły postęp i rozwój oraz dążenie do umocnienia pozycji i zwiększenia naszego udziału w rynku krajowym. Zespół fachowców zatrudnionych w firmie dokłada wszelkich starań, by utwierdzić naszych Klientów w przekonaniu, iż BM Kobylin Sp. z o.o. to rzetelny, wiarygodny, kompetentny i skuteczny partner biznesowy.
Polecamy nasze produkty i usługi oraz serdecznie zapraszamy do współpracy!


Dane kontaktowe

Województwo: Wielkopolskie
Adres: 1-go Maja 3
63-760 Zduny
 
Telefon: 62 725 22 45
Adres e-mail: biuro@bmkobylin.pl
Strona WWW: http://bmkobylin.pl/