Omnivent Sp. z o.o.

Omnivent Sp. z o.o.

Omnivent jest międzynarodowym koncernem zajmującym się na skalę światową projektowaniem, produkcją oraz instalacją nowoczesnych urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dla różnych sektorów rolnictwa. Zwłaszcza w zagospodarowaniu ziemniaków, marchwi, cebuli i cebulek kwiatowych, Omnivent - dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu - zdobył bogatą i specjalistyczną wiedzę.

Firma działa za pośrednictwem swoich głównych oddziałów w Holandii oraz Polsce. Poprzez aktywną i rozbudowaną sieć przedstawicieli Omnivent można znaleźć wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność przechowywania produktów rolnych. Firma na całym świecie wyróżnia się dostawą specyficznych rozwiązań po korzystnych cenach oraz doskonałym serwisem: przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

Omnivent jest najlepszym doradcą. Jak nikt inny potrafi wyjść naprzeciw życzeniom klienta i zmienić je w jeden przemyślany projekt przechowalni, spełniający wszystkie wymogi nowoczesnego przechowywania. Niezależnie od tego, czy chodzi o wyposażenie nowego obiektu, czy modernizację istniejącego, nastawieni na praktyczne działanie doradcy Omnivent-u chętnie przygotują projekt, w oparciu o Państwa specyficzną sytuację i oczekiwania.

Oferujemy usługi kompleksowe: od projektu do wdrożenia, a co za tym idzie, możemy wyręczyć Państwa w wielu sytuacjach.

Wybierz projekt Omnivent i pozwól, abyśmy zatroszczyli się o przechowywanie Twoich produktów.


Dane kontaktowe

Województwo:
Adres: Sępoleńska 20
77-420 Lipka
 
Telefon: +48 67 266 54 02
Adres e-mail: omnivent@omnivent.pl
Strona WWW: www.omnivent.pl