Targi FERMA 2014

Zapraszamy na targi FERMA, jedyną w kraju specjalistyczną imprezę dla hodowców bydła, świń i drobiu, która w dniach 28 lutego – 2 marca 2014 r. odbędzie się w hali ATLAS ARENA w Łodzi.

W trakcie edycji 2013 swoją ofertę zaprezentowało 220 firm z kraju i zagranicy, a targi odwiedziło 25.000 profesjonalistów. W trakcie konferencji wygłoszonych zostało ponad 50 referatów traktujących o najaktualniejszych problemach nurtujących hodowców.

FERMA 2014 zapowiada się również bardzo ciekawie. Zaplanowano m.in. dwie debaty dla hodowców bydła (likwidacja kwot mlecznych) i trzody chlewnej (regulacje prawne a stosowanie leków weterynaryjnych), jak również dyskusja z udziałem Ministra Rolnictwa na temat nowego PROW na lata 2014 -2020.

Jak co roku na zwiedzających czekają atrakcyjne nagrody m.in. laptopy i tablety. Ponadto DLG AgroFood jako nowy organizator targów FERMA, oprócz tradycyjnych dopłat dla zorganizowanych przyjazdów hodowców, zadbał również o ciepły posiłek dla każdego uczestnika takiej grupy.

Zapraszamy na stronę www.targiferma.com.pl, gdzie można zapoznać się ze szczegółowym regulaminem przyjazdów grupowych, programem fachowym konferencji towarzyszącej targom, planem ekspozycji i listą aktualnie zgłoszonych wystawców oraz znaleźć wiele ciekawych informacji dotyczących imprezy i miasta.

Spotkajmy się w Łodzi.

http://www.targiferma.com.pl/